Hakkımızda

Yıl 2010, bir hayal ile yola çıktık. Çok sevdiğimiz niş parfüm markalarına neden Türkiye’de ulaşamıyoruz dedik ve ilk adımı attık.

Nişantaşı’nda Türkiye’nin ilk niş parfüm butiği olan La Déesse’i açtık. Kişiye özel düzenlediğimiz parfüm workshoplarının yanı sıra yüzlerce yeni parfümle birçok ilki gerçekleştirdik. Parfümün bir sanat olduğunu anlatmak için çok çok bilgilendik, tecrübelendik.

Yıllar içerisinde hem esans üreticilerinin parfümörleri ile çalışırken, hem La Déesse’de 500e yakın kişi ile birebir kişiye özel parfüm workshopları sırasında, hem de 10 yıldır distribütörlüğünü yaptığımız Maison Francis Kurkdjian, Aqua di Parma, Ex Nihilo vb markalarının yaratıcıları ile çok yakın ilişki içerisinde paylaşımlarda bulunmak bizi parfümün aslında akan hayattaki bazı anlardan, duygulardan, mekanlardan, durumlardan ilham alınarak şişeye aktarılan sanat eserleri olduğunu tekrar ve tekrar gösterdi. Bunu küçük butiğimizden ilgili kişilere aktarmayı çok seviyorduk.

Bildiklerimiz ve paylaşmak istediklerimiz daha da arttıkça La Déesse kalıbımıza sığamadık ve genişlemek istedik. La Déesse, NeoBloom’a dönüşümüne bu şekilde başladı. Yeni ‘Luxury Beauty’ algısı üzerinden sizinle dürüst ve samimi bir iletişim kurma isteği, Neo Bloom’un en önemli değerlerinden biri oldu. Bildiklerimizi, öğrendiklerimizi sizlerle paylaşmak ve açık fikirlilikle bu dünyaya dair iki yönlü bir iletişimde olmak en arkasında duracağımız konulardır.La Déesse

Neobloom ne için var?

Her ay belirlediğimiz bir tema üzerinden size bir seçki (curation) ile geliyoruz.

Keşif

Aylık olarak farklı disiplinlerden, kültürlerden ve duygulardan beslenerek genişleyen ufkumuz, kokuların izini süren yolculuklar, nefis bilgiler, ilham durakları ve daha fazlası için bir kazı alanı. Çok yakında podcast ve moving image gibi sürprizli içeriklerimiz de burada olacak!

Deneyim

Her ayın belirlenen gündemine dair etkinlikler düzenliyoruz.

Ürünler

Ürün seçkimizde ilk günden beri bizim için değişmez kural: Güvenilir içerikler ve dürüst markalar. Sektördeki 12 yıllık geçmişimiz ile lüks güzellik ve bakım anlayışının en iyi oyuncularını yepyeni koleksiyonları ve klasikleşen imza ürünleri ile neobloom çatısı altında buluşturmayı sürdürüyoruz.

 

Ne yapmak istiyoruz?

Aslında biz, bizimle güzellik algısını farklı alanlardan konuşabilecek oyun arkadaşları arıyoruz. Bunları bir arada farklı ufuklara yelken açtığımız ortamlarda konuşmak, bu ortamları yaratmak ve hepsinden önemlisi, bir araya gelmek bizi heyecanlandırıyor. Yeni güzellik algısını duygular üzerinden beraber merakla keşfedelim istiyoruz. Hadi gel… 

Çıkış
Çıkış
Üye Girişi
Çıkış
Sepet (0)

Sepetinizde ürün bulunmuyor. Sepetinizde ürün bulunmuyor.